New Holland

Seroto Traktör Ticaret A.Ş.

Türk Traktör

Bereketle şenlenen sofralarda buluşacağımız nice Ramazan'lara! Ramazan ayınız kutlu olsun.

Nice Ramazan'lara!

Dijital gösterge paneli ve akü şalteri gibi birçok eşsiz özelliğe sahip TT Classic serisi değerli çiftçilerimizin ihtiyacını karşılamak için hazır.

TT Classic Video

Mükemmeliyet Merkezi” ile ihtiyacınız olan her şey, tek çatı altında, her an yanınızda…
Satış ve satış sonrasında hizmetlerde sizinleyiz!

Bize Ulaşın

İşlevsel yapısıyla tarla tarımı ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerimiz için tasarlanan T540 S ve kompakt yapısıyla öne çıkan bahçe tarımının vazgeçilmezi olacak T540 B ile ihtiyacınız olan her anda yanınızdayız.

T540 ile tanışın!

Mart ayı sabit fiyatlı ön satış kampanyasına katılın, traktörünüzü teslim alırken 5 depo değerinde OPET yakıt puan hediyesi kazanın!
Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için en yakın bayimize bekliyoruz.
* Kampanya sadece yerli traktörler için geçerlidir. TR6 Serisi kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyadan Ticari İletişim izinli müşteriler yararlanabilir.
 

Bize Ulaşın

TürkTraktör Finans Nisan Ayı Fırsatları 
0-80.000 TL arası %0 Faiz, 2 Yıl Vade Fırsatı !

Detaylı İncele

T7 AC traktör ve büyük balya makinesine avantajlarla sahip olun.
Kampanya döneminde birlikte satın alımlarda ücretsiz ilk bakım kiti ve 30 adet bobin balya ipi hediyesi de sizleri bekliyor. Kampanyaya katılmak ve detaylı bilgi almak bizi arayın!

Bilgi Al

New Holland ailesinin en yeni üyesi ile tanışın!

TD4.68B ile Tanışın !

T580B Gücünüze Güç, Emeğinize Bereket Katar!

Bilgi Al

TDD Bluemaster Serisi Modern Dizaynı ve Yüksek Performansı Birleştiren Traktör TDD Serisi…

Bilgi Al

TT4 Serisi Gelişmiş Özellikler ve Seçkin Konforun Yeni Temsilcisi 

Bilgi Al

Gücü teknolojiyle harmanlayan üstün tasarım TR5 Electro Command Serisi 

Bilgi Al

Seroto Traktör Ticaret A.Ş.

Seroto Traktör Ticaret A.Ş.

 Seroto Traktör , bölge çiftçisinin ihtiyaçlarını gidermek ve gerekli tüm süreçlerde sizlere destek olmak için New Holland yetkili noktası olarak hizmet vermektedir. Seroto Traktör  ile hayalinizdeki traktöre kolaylıkla sahip olabilir, aracınızın bakım ve onarımlarını mümkün olan en kısa sürede kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. TürkTraktör Finans ayrıcalıklarıyla da avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilir, İhtiyacınız olan New Holland traktörlerine anında sahip olabilirsiniz.  Seroto Traktör ; her adımda mükemmeli hedefleyen hizmet felsefesi, çözüm ve müşteri odaklı kurum kültürüyle siz değerli çiftçilerimize, her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. 
 SEROTO A.Ş. TARİHÇE
Türk Traktör ’ün ilk bayilerinden olan Seroto Traktör Ticaret A.Ş kurucuları; Tekin Serezli ve Hulusi Serezli kardeşlerin ticari serüvenleri babaları Şükrü Serezli'nin 1923 Yılında daha 18 yaşında iken Amasya Ticaret Odasına kayıt olarak kurduğu dükkanın temelleri üzerine inşa edildi. 
Şükrü Serezli’nin Tuzculuk, Manifatura, Dikiş Makinesi, Radyo ve beyaz eşya olarak devam eden işine 1950’den sonra; Otosan Anadol, Ford ve Tofaş. 1964 yılında ise TÜRK FİAT Traktör bayiliklerini ekleyen Serezli kardeşler kurdukları  Seroto Traktör Ticaret A.Ş  ile Traktör ve Tarım sektöründe bölgenin güvenilir öncü kuruluşu oldular.
Cumhuriyet ile yaşıt olan şirketleri bu yıl kuruluşunun 98. Yılını idrak ediyor. 
Babalarından kalan en büyük miras olan dürüst ve ilkeli ticaret anlayışını çağdaş ve pazarlama yöntemler ile birleştirerek piyasanın nabzını tuttuklarını belirten Seroto Traktör Ticaret A.Ş  Yönetim Kurulu  Başkanı Hulusi Serezli   "Piyasa şartları ve satış yöntemler çok çabuk değişiyor. Uyum sağlayamayan işletmeler dışlanıyor.
Birlikte İşe başladığımız arkadaşlarımızın çoğu bugün ortada değiller’’
60 yıldan beri Türk Traktör bayisiyiz. Çiftçi ile iç, içeyiz. Onun beklentilerini iyi biliyoruz.  
Torunum Berker Koraş Okulunu bitirdikten sonra aramıza katıldı.  Şirketimizin Genel Müdürlüğünü üstlendi. Gençleşen şirketimize yeni bir vizyon ve hareket getirdi.” Diyor. 
 
TOKAT ilinde: Zile, Turhal, Pazar ve Sulusaray ilçeleri ile YOZGAT ‘ta Çekerek, Kadışehri ve Aydıncık ilçeleri Ana bayisi olan Seroto Traktör Ticaret A.Ş Yıllardır bölgesinde %50 nin üzerinde Pazar payına sahiptir.
 

Seroto Traktör Ticaret A.Ş.

Şubelerimiz

Seroto Traktör

İletişim Formu

Size hangi iletişim yönetemi ile ulaşmamızı tercih edersiniz?
Fiyat Listesi Traktör Ekipman Bize Ulaşın